Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Skrzypkowo

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana przy lesie Kuczek

Kuczek(Skrzypkowo + 21 km)

98 000 zł1 482 m² 66,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w otulinie lasu o powierzchni 1482 m 2 położona w miejscowości Kuczek. Oaza ciszy i spokoju. W sąsiedztwie kilka domów jednorodzinnych. Działka ze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Grabowiec

Grabowiec(Skrzypkowo + 15 km)

260 000 zł3 180 m² 81,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Grabowiec, gm. Lubicz, powiat toruński Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3173 m , położona w miejscowości Grabowiec, w gminie Lubicz,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący, ul. Bukowa

Nasze,Toruń(Skrzypkowo + 24 km)

232 470 zł50,20 m² 4 630,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom modułowy Villa Alfa -50,2 m2 ,8MX6M ,komfortowego życia w nowoczesnej formie. Machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: marta Milińska tel.   Prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Elgiszewo

Elgiszewo(Skrzypkowo + 10 km)

185 000 zł5 000 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow.5000 M2. Media. Dojazd asfaltem. Do rzeki Drwęcy około 120 m. Piękna i spokojna okolica. Ziemia klasy VI

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²51 m² 2 397 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro 51 m2 * starówka toruń * Lokal znajduje się w centrum przy ul. Marii Panny, na IV piętrze budynku (poddasze). Budynek jest położony obok Rynku Staromiejskiego. Lokal posiada 2 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Stawki

Stawki(Skrzypkowo + 20 km)

95 000 zł903 m² 105,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 903 m 2 położoną w ścisłym centrum miejscowości Stawki. Bardzo dobre położenie działki, blisko szkoła i przedszkole. Obecnie dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Wrzosy,Toruń(Skrzypkowo + 24 km)

323 806 zł28,28 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna kawalerka z ogródkiem w spokojnej okolicy - Toruń Na sprzedaż przytulna kawalerka w nowym budownictwie, zlokalizowana w jednej z najbardziej spokojnych dzielnic Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Brzeźno

Brzeźno(Skrzypkowo + 18 km)

2 285 000 zł18 285 m² 124,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 1,82 ha w Brzeżnie pod Toruniem przy wężle autostradowym A1 w Turznie. Umiejscowienie działki w poblizu autostrady A1 oraz drogi krajowej Nr 15 Toruń -olsztyn jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł158,50 m² 7 255,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie w klimatycznej kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu! opis mieszkania: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej około 153m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzałowa

Stawki,Toruń(Skrzypkowo + 24 km)

385 000 zł47,50 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam na prezentację 3 - pokojowego mieszkania na stawkach! ulica strzałowa! Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki mzk, sklepy, żabka , wszelka niezbędna.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Skrzypkowo

Skrzypkowo,kujawsko-pomorskie

50 000 zł1 809 m² 27,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Skrzypkowo - działka pod budowę domu jednorodzinnego Oferta tylko w biurze "rodzinne Nieruchomości" Biuro "rodzinne Nieruchomości" poleca na sprzedaż działkę o powierzchni 1809 m2 położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Skrzypkowo

Skrzypkowo,kujawsko-pomorskie

40 000 zł4 400 m² 9,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas - oferta na wyłączność! Działka o przeznaczeniu rolniczym w województwie kujawsko-pomorskim, powiecie toruńskim, gminie Obrowo, miejscowości skrzypkowo. Nieruchomość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij